за нас

111

Суджоу OCAN полимер материјал копродукции, Ltd е лоцирана во областа на развојот на Суджоу со регистриран капитал од 35 милиони. OCAN е специјализирана за производство на ПВЦ / ПЕТ (вклучувајќи листови, ролни, филм) за повеќе од 20 години. Во моментов, OCAN има 14 напредни производствени линии, постигнување месечен капацитет од 3500 тони. Нашите производи се широко се применува како што се печатење, пакување, тапан заврши, канцелариски материјал, електричен апарат и пречистителна индустрии.

OCAN секогаш поддржува духовите на "чесност", "прагматични", "иновации" и "Вин-вин" од нејзиното основање. Ние не само што обезбеди високо квалитетни производи, но, исто така, ги сервисира нашите клиенти целото срце. Добредојдовте во контакт и да соработуваат!

Суджоу Ocan полимер материјал копродукции, Ltd е професионална PVC и ПЕТ производителот. 20 години на R & D, производство и продажба experience.The компанија се ангажира во истиснување & calerdering линија. 

OCAN добива различни патент сертификат, високо-технолошки производи, Кина бренд-име претпријатија, ISO9001: 2008 и сертификат за систем за тестирање од страна на SGS REACH, ROHS и услови за испитување на животната средина. Годишен 30000tons излез вредност.
Нашите главни производи:
ПВЦ транспарентност серија
ПВЦ замрзнатото лист серија
ПВЦ бела серија
ПВЦ црна серија
ПВЦ боја серија
ПВЦ мека филм серија
PVC фолија серија
ПВЦ фолија барабан
миленичиња Серија
површината заврши: сјајна или мат / врежана
стандардна големина:
700 * 1000mm, 1000 * 1400mm, 1220mm * 915, 915 * 1830mm, 1000 * 2000mm, 1220 * 2440mm или според избор на клиентите.
the thickness rang:0.06mm ~10.0mmInsisting on the business philosophy and service tenet of "Creditable, Pragmatic, Innovative, Excellent, Reciprocal", our company provides customers with top-quality products and perfect services. 

Добредојдовте да контактирате со нас! Ние сме во потрага очекуваме да се воспостави долгорочна, сигурна, добар и сигурен односи со вас за заеднички развој.

Квалитет Принцип: Луѓе-ориентирана, партиципативен, Одлично, иновативни и Задоволително

Квалитет Цел: производ квалификувани стапка> = 99%
задоволството на клиентите> = 78%
во време на испорака курс> = 98%
врати стапка <= 0,8%


WhatsApp Online Chat !