Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Дали вашата компанија фабрика или трговско друштво?

Нашата компанија е професионална фабрика, добредојде да ја посетите нашата фабрика.

Што е вашето MOQ?

нашите вообичаени MOQ е 500 килограми

Што е вашата најдобра цена за ПВЦ лист?

 Ние ќе ви цитирам најдобра цена врз основа на вашата цел количество. Па ве молиме известете количината на нарачката кога ќе се направи истрага.

Може да ви дадат соодветната документација?

Да, ние може да обезбеди најмногу документ и сертификати за анализа / усогласеност; осигурување; Потекло, како и други документи за извоз, каде што е потребно.

Како да плаќаат за производите?

Нашите редовни услови за плаќање се T / T или неотповиклива L / C по видување.

Што е вашето време на испорака?

 време на испорака е околу 7 дена по приемот на вашата исплата депозит.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !