FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A është kompania juaj një fabrikë apo kompani tregtare?

Kompania jonë është një profesionist prodhuese, i mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë.

Çfarë është moq juaj?

Moq ynë zakonisht është 500KG

Çfarë është çmimi i juaj më i mirë për fletë PVC?

 Ne do të ju japin kuotën e çmimeve më të mirë në bazë të sasisë tuaj rendit. Pra ju lutem këshillojë sasinë e porosisë kur ju bëni një hetim.

Mund të furnizimit dokumentacionin përkatës?

Po, ne mund të sigurojë dokumentacionin më të përfshirë certifikatat e Analiza / e konformitetit; sigurimit; Origjina, dhe dokumentet e tjera të eksportit, ku kërkohet.

Si për të paguar për produktet?

kushtet tona të rregullta pagesës janë T / T ose L parevokueshme / C, në shikim.

Çfarë është koha juaj e dorëzimit?

 Kohën e dorëzimit është rreth 7 ditë pas marrjes së pagesës tuaj depozitave.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !