Çfarë është ESD super e qartë Sheet PVC?

përshkrim i produktit

artikull Super Clear Anti-statike fletë PVC
Ngjyrë i tejdukshëm
Trashësia 0.07 ~ 8.0mm
max Gjerësia 1600mm
Rezistenca Sipërfaqja 106 ~ 10 8Ω
Anti-statike Sipërfaqja Vetme apo të dyfishtë njëanshëm
Specifikimet standard 700 cm 1000mm; 915 cm 1220mm; 915 cm 1830mm; 1220 2440mm cm;

2341

Parametrat e performancës:

projekt Metodat e provës rezultat
shkalla e transmetimit Mbi 90% 91.5
mjegullim Below1% 0.2
rezistenca Sipërfaqja Resistors sipërfaqe 106 ~ 8 Ω / cm ²
ngjitje Cross Cut Test 100/100
Pencil test ngurtësinë Pencil hardener mbi 5h
Termik testi goditje -40 ℃ / 45min 85 ℃ / 45min 27times PASS
Heat / Testi Lagështia 85 ℃, 85% RH, 72h PASS
Salt provë rezistencën e ujit 35 ℃, 5% natriumi ujë ammoniated, 48h PASS
Testi kimike rezistencës Alkooli 500g, 250times PASS

Features produktit:

Rezistencë të mirë motit Veshje Hard është e fortë dhe të besueshëm, jo ​​lehtë të bie, mund të përdoret jashtë për një kohë të gjatë.
Rezistencë të mirë ndikimi Është rezistent ndaj rënë, i guximshëm, e vështirë për të thyer, 200 herë më rezistente se sa xhami të zakonshëm.
Vlerësoni ngadaltë e plakjes Verdha Pas 5 vitesh, transmetimi drita e fletë PVC mban shkëlqim të ndritshme, mjegull e dendur Visual nuk ndryshon në mënyrë të konsiderueshme.

Aplikacion:

6789

 


Ora Post: Jun-23-2018
WhatsApp Online Chat !