• PVC SHEET OR ROLL
 • PVC SHEET OR ROLL
 • PVC SHEET OR ROLL
Добредојдовте на нашата веб-страница

OCAN, вашата најдобра ПВЦ / производителот ПЕТ

OCAN кој е вашиот најдобар избор.
 • Напредно производствена линија

  Напредно производствена линија

  Имаме 14 напредни производствени линии, со капацитет од 3500 тони месечно.
 • Професионални R & D тим

  Професионални R & D тим

  Секоја година, OCAN троши многу пари за истражување.
 • поволна цена

  поволна цена

  OCAN е интегрирано претпријатие за индустрија и трговија, обезбедува конкурентна цена.
 • Совршен по продажбата на услуги

  Совршен по продажбата на услуги

  OCAN обезбедува совршена по продажбата, да соработуваат со нас, вашите пари и стоки ќе бидат безбедни.

за нас

Инсистирањето на деловната филозофија и услуги на принцип на "чест, прагматични, иновативни, Одлично, Реципрочни", нашата компанија нуди на клиентите со производи со врвен квалитет и совршен услуги.

Добредојдовте да контактирате со нас! Ние сме во потрага очекуваме да се воспостави долгорочна, сигурна, добар и сигурен односи со вас за заеднички развој.

Квалитет Принцип: Луѓе-ориентирана, партиципативен, Одлично, иновативни и Задоволително

 • аокаи

Билтен

За информации во врска со нашите производи или ценовник, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Интернет разговор!