Мат црна крути ПВЦ лист за ладење кула - Кина Суджоу Ocan полимер материјал

Мат црна крути ПВЦ лист за ладење кула

Краток опис:


 • ФОБ Цена: САД 1,45-2,5 / kg
 • Набавка Способност: 3000 тон / тони месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • Земја на потекло: Jiangsu, Кина (континентална)
 • Мин. Цел: 500 Килограм / кг
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производ

  материјал

  боја

  дебелина толеранција

  густина

  Влијание сила (намалување) (четири начин) KJ / М2

  -Сила на истегнување (по должина, накрсно), MPa

  Викат омекнување piont, ° C
  Декорација плоча
  индустриска плоча

  Ширина
  должина
  дијагонална линија

  .jpg


 • Претходна:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !