• PVC SHEET OR ROLL
 • PVC SHEET OR ROLL
 • PVC SHEET OR ROLL
Mirë se vini në faqen tonë të internetit

OCAN, më të mirë PVC / prodhues juaj PET

OCAN cila është zgjedhja juaj e mirë.
 • Të përparuara të prodhimit Line

  Të përparuara të prodhimit Line

  Ne kemi 14 linja të përparuara të prodhimit me një kapacitet prej 3500 ton në muaj.
 • R profesional & D ekip

  R profesional & D ekip

  Çdo vit, OCAN shpenzon shumë para për kërkime.
 • çmim të favorshëm

  çmim të favorshëm

  OCAN është një ndërmarrje e integruar të industrisë dhe tregtisë, ofron çmimeve konkurruese.
 • Perfect pas shitjes shërbimi

  Perfect pas shitjes shërbimi

  OCAN ofron përsosur pas shitjes shërbimi, duke bashkëpunuar me ne, paratë tuaja dhe mallrave do të jetë e sigurt.

Rreth nesh

Duke këmbëngulur në filozofinë e biznesit dhe parim shërbim të "lavdërueshëm, pragmatike, inovative, Excellent, reciprok", kompania jonë ofron konsumatorëve me produkte të kualitetit të lartë dhe shërbimeve të përsosur.

Mirëpritur të na kontaktoni! Ne po shohim përpara për krijimin e afat-gjatë, marrëdhëniet besueshme, të mira dhe të besueshëm me ju për zhvillimin e përbashkët.

Quality Parimi: njerëz të orientuar, pjesëmarrëse, të shkëlqyer, të reja dhe të kënaqshme

 • Aokai

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo lista e çmimeve, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Chat Online!