0.5mm Grade A / B PVC Matt Black PVC Sheet për Cooling Tower mbush - China Suzhou Ocan Polimer materiale

0.5mm klasës A / B PVC Mat zi PVC fletë për ftohjes Tower mbush

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US 1.45-2.5 / kg
 • Furnizimi Aftësia: 3000 Ton / ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Vendi i origjinës: Jiangsu, China (Mainland)
 • Min. Order: 500 Kilogram / kilogramë
 • Detail Product

  Më shumë prej nesh

  Produkt Tags

  Matt Black PVC Sheet është një UV banesë stabilizuar fletë PVC, e cila është formuar lehtë dhe të fabrikuara dhe është ideale për një shumëllojshmëri të gjerë të aplikacioneve.
  Matt Black PVC Sheet bën një substrate të shkëlqyer shtypjen për industrinë e reklamës dhe Signage dhe është i përshtatshëm për printim digjital apo tradicionale.

  Ajo është ideale për aplikimet lartë gërryes dhe zjarri Signage rezistente. Me rezistencën e saj të lartë kimike, ngurtë PVC është shumë i përshtatshëm për aplikime industriale, si dhe.
   
  Matt Black PVC Sheet is not only uniform thickness, transparent, bright and clean , but also has impact resistance, corrosion resistance, ageing resistance, resistance to ultraviolet, irradiating resistance, easy to shape, fast heat sealing, sealing performance features,which is the ideal material of all kinds of inside and outside the packaging of meditations and food.

  Features

  1. pendë të lehta, jo-thithin ujë, rezistent ndaj zjarrit dhe vetë-shuarjes. Matt Black PVC Sheet
  2. Sound izolimin, izolim të ngrohjes, thithjen zhurma, ruajtjen e nxehtësisë 
  3. Moti prova, prova vandal, dhe mund të jetë formuar, pikturuar dhe ekran të shtypura.
  4. Jo-warping dhe prova njollë. Matt Black PVC Sheet
  5. jo-korrozive, jo-toksike dhe rezistente kimike.
  6. ashpra, të ngurtë me një forcë ndikim të lartë.
  7. Lehtë për të pastruar dhe për të ruajtur. Matt Black PVC Sheet


 • Previous:
 • Next:

 • 38a0b9236 8d9d4c2f5 79a2f3e72 7e4b5ce25 1c5a880f1 7fbbce23 5fceea161

 • WhatsApp Online Chat !