3.0mm cilësi më të mirë të ngurtë fletë plastike e qartë PVC material - China Suzhou Ocan Polymer Material

3.0mm cilësi më të mirë ngurtë qartë pvc plastik fletë material

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US 1.45-2.5 / kg
 • Furnizimi Aftësia: 3000 Ton / ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë (kontinent)
 • Min. Order: 500 Kilogram / kilogramë
 • Detail Product

  Më shumë prej nesh

  Produkt Tags

  Vetitë fizike dhe PVC mechnical
  Emri i indeksit indeks
  Toleranca Trashësia Sipas GB (më e lartë se GB)
  i gjerë 915mm.1220mm
  densitet 1,3-1,50
  Elastik-forca (gjati, tërthorazi) MPa ≥52.0
  forca e ndikimi (prerë) (katër-palësh) KJ / M2 ≥5.0
  Drop ndikimi forca No thyerje
  Vicat zbutjen piont, ° C  
  Dekorimi pjatë ≥75.0
  pjatë Industrial ≥80.0
  Shkalla e ndryshimit madhësia ngrohje,%  
  së gjati 0
  gabimisht 0
  Gjerësia Devijimi 0-3mm
  Gjatësia Devijimi 0-8mm
  linjë Diagonal devijim ± 5mm
  tipar
  1.Excellent Kimike Resitance (acid, alkali, Fat, Salt)
  2.Excellent Prona mekanike
  3.Easy për t'u përdorur (prerjes, shpuese, lakimi, saldimit)
  4.Good Rezistenca elektrike
  5.Excellent zjarrit Retardation (V-0)

   


 • Previous:
 • Next:

 • 38a0b9236 8d9d4c2f5 79a2f3e72 7e4b5ce25 1c5a880f1 7fbbce23 5fceea161

 • WhatsApp Chat Online!