4 × 8 White ngurtë Vinyl (PVC) Sheets Gloss / Matte - China Suzhou Ocan Polymer materiale

4 mm 8 bardhë ngurtë vinyl Fletët (PVC) Gloss / Mat

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US 1.45-2.5 / kg
 • Furnizimi Aftësia: 3000 Ton / ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Vendi i origjinës: Jiangsu, China (Mainland)
 • Min. Order: 500 Kilogram / kilogramë
 • Detail Product

  Më shumë prej nesh

  Produkt Tags

  4 * 8 Fletët bardhë PVC

  4 × 8 White PVC Sheet është një UV banesë stabilizuar fletë PVC, e cila është formuar lehtë dhe të fabrikuara dhe është ideale për një shumëllojshmëri të gjerë të aplikacioneve.
  4 × 8 White PVC Sheet bën një substrate të shkëlqyer shtypjen për industrinë e reklamës dhe Signage dhe është i përshtatshëm për printim digjital apo tradicionale.
  Ajo është ideale për aplikimet lartë gërryes dhe zjarri Signage rezistente. Me rezistencën e saj të lartë kimike, ngurtë PVC është shumë i përshtatshëm për aplikime industriale, si dhe.

  4 × 8 White PVC Sheet nuk është vetëm trashësi uniforme, transparente, të ndritshme dhe të pastër, por edhe ka rezistencë ndikim, rezistenca korrozioni, rezistencë plakjes, rezistenca ndaj ultravjollcë, rrezatuese rezistencën, të lehtë për të krijuar, të shpejtë nënshkrimin ngrohjes, nënshkrimin Veçori, e cila është material ideal të gjitha llojet e brenda dhe jashtë paketimin e meditime dhe ushqim.


 • Previous:
 • Next:

 • 38a0b9236 8d9d4c2f5 79a2f3e72 7e4b5ce25 1c5a880f1 7fbbce23 5fceea161

 • WhatsApp Online Chat !