Rreth nesh

111

Suzhou OCAN Polymer materiale Co, Ltd, është e vendosur në rrethin e zhvillimit të Suzhou me kapital të regjistruar 35 milion. OCAN është e specializuar në prodhimin e PVC / PET (duke përfshirë fletë, rrotullon, film) për mbi 20 vjet. Aktualisht, OCAN ka 14 linja të përparuara të prodhimit, duke arritur një kapacitet mujor prej 3500 ton. Prodhimet tona janë të aplikohen gjerësisht në të tilla si shtypjen, paketimin, daulle përfundojë, shkrimi, aplikim elektrike dhe industritë e trajtimit të ujit.

OCAN gjithmonë përkrah shpirtrat e "Ndershmëria", "pragmatike", "risi" dhe "win-win" që nga themelimi i saj. Ne jo vetëm furnizimin me produkte të cilësisë së lartë, por edhe shërbimit të klientëve tanë me gjithë zemër. Mirëpritur të kontaktoni dhe të bashkëpunojnë!

Suzhou Ocan Polymer materiale Co, Ltd, është PVC profesional dhe prodhues PET. 20 vjet e R & D, prodhimit dhe shitjes experience.The Kompania angazhohet në nxjerrje dhe calerdering linjë. 

OCAN merr një shumëllojshmëri të certifikatës patentë, produkte të teknologjisë së lartë, Kina-markë emrin e ndërmarrjeve, ISO9001: 2008 certifikatë sistemit dhe testimin nga SGS REACH, RoHS dhe kërkesat e testimit të mjedisit. Vjetore 30000tons vlerës së prodhimit.
Produktet tona kryesore:
PVC transparenca seri
PVC mbuluar me brymë fletë seri
PVC seri të bardhë
PVC seri e zezë
ngjyra PVC seri
PVC e butë seri film
PVC fletë seri
wrap PVC daulle
A Series PET
sipërfaqja përfunduar: shkëlqim ose mat / embossed
madhësinë standarde:
700 * 1000mm, 1000 * 1400mm, 915 * 1220mm, 915 * 1830mm, 1000 * 2000mm, 1220 * 2440mm ose sipas opsionit konsumatorëve.
the thickness rang:0.06mm ~10.0mmInsisting on the business philosophy and service tenet of "Creditable, Pragmatic, Innovative, Excellent, Reciprocal", our company provides customers with top-quality products and perfect services. 

Mirëpritur të na kontaktoni! Ne po shohim përpara për krijimin e afat-gjatë, marrëdhëniet besueshme, të mira dhe të besueshëm me ju për zhvillimin e përbashkët.

Quality Parimi: njerëz të orientuar, pjesëmarrëse, të shkëlqyer, të reja dhe të kënaqshme

Qëllimi Quality: Produkt Vlerësoni kualifikuar> = 99%
Customer Satisfaction> = 78%
në kohën e dorëzimit Vlerësoni> = 98%
Return Rate <= 0.8%


WhatsApp Chat Online!