Clear ROLL ngurtë PVC për paketim - China Suzhou Ocan Polymer Material

Clear ROLL ngurtë PVC për paketim

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US 1.45-2.5 / kg
 • Furnizimi Aftësia: 3000 Ton / ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Vendi i origjinës: Jiangsu, China (Mainland)
 • Min. Order: 500 Kilogram / kilogramë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Aplikacion:
  paketimit të ushqimit Rast dhe tabaka për ëmbëltore, buke, fruta, perime
  kontejnerët dhe kapak për përbërësit, kapak për akullore
  peshkimit, produktet e mishit dhe produkteve të qumështit, gota pije
  flluskë
  paketimin
  Lodra, pajisje, bateri, mallrave
  paketimin mjekësore Kontejnerët për furnizime mjekësore, pajisjet optike
  përdorimi i Përgjithshëm Rasti për kozmetikë, kukulla, lëndëve sportive, materialet me shkrim,
  kuti të zakonshme rastet lloj, dhe të lëndëve të tjera
  A PET physica Property
  Produkt: Transparent ROLL PVC
  artikull pronë njësi të dhëna Metoda e testimit
  Performance Phusical densitet g / cm3 1.34 ASTMD792
  IV viskozitetit dl / g 0.7 PLASTECH Mtd
  Shkallë temperature  -10 ~ 60
  Sjellja mekanike forca elastik Mpa TD> 47 ASTM D680
  MD> 48
  BreakingStrength Mpa TD> 47 ASTM D680
  MD> 48
  zgjatim Breaking % 200 ASTM D790
  antistatike Rezistenca Sipërfaqja 10P6 ~ 10P11 PLASTECH Mtd
  prona Optika mjegullim % <5 PLASTECH Mtd
  RoHS Pb, Cd, Hg, CRP + 6p
  PBBs, PBDEs
  ppm x SGS
    Të dhënat e mësipërme është vetëm një referencë, jo një standard.

   

  .jpg

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • 24578

 • WhatsApp Online Chat !