fluoreshente qartë e gjelbër plastike PVC Sheet - China Suzhou Ocan Polymer Material

fluoreshente qartë green fletë plastike PVC

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US 1.45-2.5 / kg
 • Furnizimi Aftësia: 3000 Ton / ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Vendi i origjinës: Jiangsu, China (Mainland)
 • Min. Order: 500 Kilogram / kilogramë
 • Detail Product

  Më shumë prej nesh

  Produkt Tags

  Përshkrim

  1.Excellent kimike dhe rezistenca korrozioni
  2.High forca e ndikimi
  3.Excellent formablity
  4.Glossy ose mat sipërfaqe
  5.Excellent elektrike dhe termike izolimin
  6.Very mira saldim dhe përpunimit pronat
  7.Good rezistenca konsumuarit
  8 Low lagështi absorbability, jo-toksike

  Features

  1. pendë të lehta, jo-thithin ujë, rezistent ndaj zjarrit dhe vetë-shuarjes. Plastike fletë PVC.
  2. Sound izolimin, izolim të ngrohjes, thithjen zhurma, ruajtjen e nxehtësisë.
  3. Moti prova, prova vandal, dhe mund të jetë formuar, pikturuar dhe ekran të shtypura.
  4. Jo-warping dhe prova njollë.
  5. jo-korrozive, jo-toksike dhe rezistente kimike.
  6. ashpra, të ngurtë me një forcë ndikim të lartë.
  7. Lehtë për të pastruar dhe për të ruajtur. Plastike fletë PVC.


 • Previous:
 • Next:

 • 38a0b9236 8d9d4c2f5 79a2f3e72 7e4b5ce25 1c5a880f1 7fbbce23 5fceea161

 • WhatsApp Online Chat !