Embossed fletë PVC transparente për të kompensuar shtypjen dhe pas bord - China Suzhou Ocan Polymer Material

Embossed fletë PVC transparente për shtypje ofset dhe bordit të postës

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US 1.45-2.5 / kg
 • Furnizimi Aftësia: 3000 Ton / ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Vendi i origjinës: Jiangsu, China (Mainland)
 • Min. Order: 500 Kilogram / kilogramë
 • Detail Product

  Më shumë prej nesh

  Produkt Tags

  Vetitë

  • Good kimike Rezistenca
  • Jo-korrozive
  • Veti të shkëlqyera izolues
  • Low Moisture Absobtion
  • Veti të mira Machining
  • termikisht
  • Stabilitet të mirë Dimensional

  Karakteristikat e fletë PVC

  1. stabilitet të lartë kimike, gjobë anti-zjarr,

  2. fortësi të lartë dhe forcë

  3. mirë plakjes rezistencës, vetë-shuarjen prona të mirë dhe izolimin elektrike

  4. i papërshkueshëm nga uji dhe ka sipërfaqe shumë të mirë të qetë, dhe është jo deformueshme


 • Previous:
 • Next:

 • 38a0b9236 8d9d4c2f5 79a2f3e72 7e4b5ce25 1c5a880f1 7fbbce23 5fceea161

 • WhatsApp Online Chat !