shtypshëm PET film transparent për shtypje ofset - China Suzhou Ocan Polymer Material

shtypshëm PET film transparent për shtypje ofset

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US 1.45-2.5 / kg
 • Furnizimi Aftësia: 3000 Ton / ton në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Vendi i origjinës: Jiangsu, China (Mainland)
 • Min. Order: 500 Kilogram / kilogramë
 • Detail Product

  Më shumë prej nesh

  Produkt Tags

  Karakteristikat e fletë PET

  1, mjedisit të favorshëm klasën
  2, degradable
  3, super e qartë
  4,100% materiale të papërpunuara virgjër
  5, nuk ka ngjyra ngjyrë
  6, asnjë rrudhë të bardhë kur kanate

  Main prodhim

  1, fletë nxjerrje PET, PET fletë me një anë ose të dyja anët film mbrojtëse,
     fletë PET për shtypje ofset, fletë me shkëlqim PET për printim ekran.
  2, eko-miqësore materiale PET Film dhe PET fletë.
  3, film PET për paketimin e ushqimit farmaceutike dhe.

  produkt Variety

  Varg 1.Thickness: 0.18mm-1.5mm, varg Gjerësia: 150mm-1250mm
  film 2.PET në listë, përdorimi për palosjen, thermoforming.printing.
  3.PET film në fletë, të përdorur për shtypjen silkscreen, palosshme pas shtypjes me 
  bi-drejtuar palosur white pa pagesë.
  Aplikimi 4.Special e fletë PET, njërën anë apo dy anët maskimin fletë PET,
  antistatike 
  fletë PET, dhe fletë ngjyra PET sipas kërkesës së klientit, përdorim për 
  thermoforming, ushqim, shtypjen, dhe për Paketa farmaceutike flluskë.

  PET Specifikimi

  artikuj treguesit
  Transmisionit të lehta ≥ 85 ° c
  tkurrje Vlerësoni ± 4%
  forca elastik ≥ 40Mpa
  Vicat zbutjen temp 76 ° C 

 • Previous:
 • Next:

 • 38a0b9236 79a2f3e72 8d9d4c2f5 7e4b5ce25 1c5a880f1 7fbbce23 5fceea161

 • WhatsApp Online Chat !